Firma Baskılı Peçete İmalatı

Baskılı peçete markanızı ve imajınızı yansıtır. Firmanızın kurumsal kimliğini gösterme ve müşterilerinizin sizin hatırlaması için logo baskılı peçete önemli ve gereklidir. Günümüzde birçok işletme reklamın olmazsa olmazlardan olduğunun bilinciyle çalışmalarını yapmaktadır. İnsanların sizi fark etmesi ve hatırlaması ise pek kolay değildir. Reklam çalışmasının faydasına inanan ve bu yönde çalışma yapan firmalar bir şekilde mutlaka faydasını görmektedir.

Restoran, Otel, Cafe, Kurumsal firmalar peçetelerini kendilerine ait marka veya logo baskılı yaptırmaktadır. Firmanın logosunu, markasını ön plana çıkaran baskılı peçeteler müşterilerin sizi hatırlamasını sağlamanın yanında kurumsal kimliğiniz açısından da size artı sağlar.

Baskılı peçete yaptırırken aşağıdakilere dikkat etmenizde fayda var;

  • Baskılı peçete yaptırırken logonuzun yüksek çözünürlükte olması gerekir.

  • Baskılı peçeteye logoyla beraber firmanın sloganı vb. olabilir, çok yazı olmamalıdır.

  • Baskılı peçetenin kaliteli olması şarttır, aksi halde imajınızı olumsuz etkiler.

  • Baskılı peçeteye basılacak logonun-amblemin peçetenin boyu ile uyumlu olması gerekir.

  • Baskılı peçeteler kurumsal kimliğinizi yansıtacağından tasarımının iyi yapılması son derece önemlidir.

  • Baskılı peçete onayından önce mutlaka son kontrolü dikkatlice yapınız. Aksi halde geri dönüşü olmayan bir baskı size extra maliyete sebep olabilir.

Firma baskılı peçete fiyatı baskısız peçeteye göre biraz daha yüksektir. Ama aradaki fark baskılı peçetenin faydaları dikkate alındığında kayda değer bir tutar teşkil etmez. Basklı peçete düz ve garson katlamalı olarak yapılabilir. Logo baskılı; 24x24cm baskılı peçete, 33x33cm baskılı peçete, 40x40cm baskılı peçete yapılabilir. Ayrıca, baskılı dispenser peçete yapılmaktadır. Masa üzeri logo baskılı peçete yapmaktayız.

İstanbul’da faaliyet gösteren, Terasoft Kağıt farklı ebat ve çeşitlerde firma-logo baskılı peçete imalatı yapmaktadır.

 

İstanbul baskılı peçete imalatı, istanbul baskılı peçete yapan firmalar, baskılı peçete firmaları, baskılı peçete fiyatları, logo baskılı peçete fiyatları, İstanbul'da baskılı peçete yapan firmalar