KOZYATAĞI OFİS TEMİZLİK ELEMANI

Kozyatağı Ofis Temizlik Elemanı; Firmamız 2009'dan beri, Kadıköy Kozyatağı'nda ofis temizlik hizmeti vermekte ve ofis temizlik elemanı temin etmektedir.

Ofisler ve iş yerleri için temizlik ve çay-kahve servis personeli hizmeti veriyoruz. İstanbul Anadolu Yakası başta olmak üzere, ofislere çay ve temizlik işlerini yapacak personel hizmeti veriyoruz. Elemanlar firmamız bünyesinde sigortalı olup, yapılan işe ait hizmet tutarı ay sonu müşterilerimize fatura edilmektedir.

Hizmet verecek personel sayısı işletmenin büyüklüğüne ve müşterinin talebine göre değişmektedir. Müşterilerimizle çalışma şekli ve koşullarında anlaştıktan sonra, personelin görev tanımını ve iş planlamasını yapıyoruz.

Müşterilerimiz, ofis çay ve temizlik elemanı işini bize verdikleri için, kendi  işlerine yoğunlaşabiliyorlar. Hepimiz de biliyoruz ki; en zor işlerden bir tanesi insanlarla uğraşmaktır. İnsanları disiplin içerisinde belli bir düzende çalıştırmak önemlidir. Bu çalışma şekli sağlandığında, temizlik çok daha verimli ve işler herkes için daha kolay olmaktadır.

Sizin de, Ofis çay ve temizlik elemanına ihtiyacınız varsa; arayın, görüşelim. Siz kendi işinizi geliştirmek için yoğunlaşırken, biz de kendi işimizi en iyi şekilde yapıp, sizin onayınıza sunalım.

Kozyatağı’nda Ofis Temizlik Elemanı ve Çay-Kahve Servis personeline ihtiyacınız varsa, firmamız bu konuda size çözüm ortağı olmayı teklif etmektedir.

Temiz, Hijyenik ve Sağlıklı Ofislerde Görüşmek Üzere...

Makro Hijyen Temizlik