Buharlı Temizlik Şirketi

Makro Temizlik olarak, 2009'da başladığımız ve severek devam ettiğimiz temizlik işinde size hijyenik ve sağlıklı ortamlar sunmaya çalışıyoruz. Buharlı temizlik şirketi olarak kimyasal kullanmadan yüksek ısıda ve basınçlı buhar makinalarıyla hijyenik temizlik yapıyoruz.

Buharlı temizlikte 170 dereceye kadar buhar ısısı sayesinde ortamdaki tüm mikroorganizmalar etkisiz hale getiriliyor. Buharlı temizlik daha çok hijyenin önemli olduğu sağlık merkezleri, okullar, tuvaletler ve ortak kullanım yerlerinde uygulanmaktadır. Bunun yanında fayans ve seramik benzeri yerler, duvarlar ve alet ve ekipmanların temizliğinde de güvenle uygulanabilmektedir.

Buharlı temizlik şirketi olarak, profesyonel temizliğin gereği olan; personellerin eğitimi, işçi sağlığı ve iş güvenliği kurallarının uygulanması, makina ve ekipman parkurunun yeterliliği hususlarında eksiksiz bir hizmet vermeye çalışıyoruz.

İnşaat sonrası temizliklerde tozun ortamdan normal temizlikle uzaklaştırılması ve inşaat kalıntılarının yok edilmesi gerçekten zordur. Burada da profesyonel buharlı temizlik makinaları yardımıyla sonuç almak çok daha kolaydır.

 

Makro Temizlik // Profesyonel Temizlikle Tanışın...

 

 

İstanbul buharlı temizlik şirketi, istanbul buharlı temizlik şirketleri, istanbul buharlı temizlik firması, istanbul buharlı temizlik firmaları,buharlı temizlik şirketi istanbul, buharlı temizlik şirketleri istanbul, kadıköy buharlı temizlik şirketi, maltepe buharlı temizlik şirketi, ataşehir buharlı temizlik şirketi, üsküdar buharlı temizlik şirketi,buharlı endüstriyel temizlik şirketi, buharlı  temizlik şirketi, sancaktepe buharlı temizlik şirketi, sultanbeyli buharlı temizlik şirketi, kartal buharlı temizlik şirketi, pendik buharlı temizlik şirketi, tuzla buharlı temizlik şirketi, dudullu buharlı temizlik şirketi, gebze buharlı temizlik şirketi, buharlı temizlik şirketleri fiyatları, buharlı temizlik firmaları fiyatları, anadolu yakası buharlı temizlik şirketi, istanbul anadolu buharlı temizlik şirketleri_firmaları, şişli buharlı temizlik şirketi, beşiktaş buharlı temizlik şirketleri, maslak buharlı temizlik firmaları, bakırköy buharlı temizlik şirketi, avrupa yakası buharlı temizlik şirketi, bağcılar buharlı temizlik şirketi, avcılar buharlı temizlik şirketleri, gaziosmanpaşa buharlı temizlik şirketi, fatih buharlı temizlik şirketi, levent buharlı temizlik şirketi, sarıyer buharlı temizlik şirketi, bayrampaşa buharlı temizlik şirketi