Firmamız; başta İstanbul olmak üzere işletmelere yönelik profesyonel temizlik hizmetleri vermekte ve kuruma özel hijyen çözümleri sunmaktadır.

Bu kapsamda; ofis temizliği, iş yeri temizliği, plaza temizliği, fabrika temizliği, okul temizliği, banka temizliği, hastane temizliği, yerinde halı yıkama, zemin cilalama, inşaat sonrası temizliği ve genel temizlik hizmeti vermektedir.

Makro Temizlik olarak, temizlik ve hijyenin sağlığımız, yaşam kalitemiz ve motivasyonumuz için önemli olduğunun farkındayız. Çalıştığımız alanların hijyen ve temiz olması sağlığımız için vazgeçilemez önemdedir.

Ortak yaşam alanlarını birçok insanın paylaşması profesyonel temizliğin önemini daha da önemli hale getirmektedir. Çapraz bulaşma(kontaminasyon) riski daha çok ortak kullanım alanlarında meydana gelmektedir. Bunun için temizlik işinin eğitimli personeller ve profesyonel temizlik şirketleri  eliyle yapılması gerekir.

Makro Hijyen ve Temizlik olarak, unvanımızda var olan bu iki kelimenin tam manasıyla uygulanması için gerekli altyapı çalışmalarını yaparak profesyonel bir hizmet vermeye çalışıyoruz.

Temiz, hihyen ve sağlıklı günlerde görüşmek dileği ile...                     

Makro Temizlik // Profesyonel Temizlikle Tanışın...

Makro Hijyen Temizlik Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi