KADIKÖY OFİS TEMİZLİK ELEMANI

Kadıköy Ofis Temizlik Elemanı; Firmamız 2009'dan beri İstanbul Kadıköy'de ofis temizlik hizmeti vermekte ve ofis temizlik elemanı temin etmektedir.

Aynı Hizmeti, Kadıköy Bostancı, Kozyatağı, Suadiye, Hasanpaşa, Moda, Ziverbey ve diğer semtlerde de veriyoruz. 

Ofisler ve iş yerleri için temizlik ve çay-kahve servis personeli hizmeti veriyoruz. İstanbul Anadolu Yakası başta olmak üzere, ofislere çay ve temizlik işlerine bakacak personel hizmeti veriyoruz. Personeller firmamız bünyesinde sigortalı olup, hizmet tutarı ay sonu müşterilerimize fatura edilmektedir.

Hizmet verecek personel sayısı işletmenin büyüklüğüne ve talebine göre değişmektedir. Müşterilerimizle çalışma şekli ve koşullarında anlaştıktan sonra, personelin görev tanımını ve iş planlamasını yapıyoruz.

Müşterilerimiz, ofis çay ve temizlik elemanı işini bize verdikleri için, kendi  işlerine yoğunlaşabiliyorlar. Hepimiz de biliyoruz ki; en zor işlerden bir tanesi insanlarla uğraşmaktır. İnsanları disiplin içerisinde belli bir düzende çalıştırmak önemlidir. Bu çalışma şekli sağlandığında, temizlik çok daha iyi olmakta ve işler herkes için daha kolay olmaktadır.

Sizin de, Ofis çay ve temizlik elemanına ihtiyacınız varsa; arayın, görüşelim. Siz kendi işinizi geliştirmek için yoğunlaşırken, biz de kendi işimizi en iyi şekilde yapıp, sizin onayınıza sunalım.

Kadıköy’de Ofis Temizlik Elemanı ve Çay-Kahve Servis personeline ihtiyacınız varsa, firmamız bu konuda size çözüm ortağı olabilir.

Temiz, Hijyenik ve Sağlıklı Ofislerde Görüşmek Üzere...

Makro Hijyen Temizlik