İstanbul Ofis Temizlik Şirketi

Makro Temizlik olarak 2009'dan beri profesyonel temizlik ve hijyen için çalışıyoruz. Temizlik işinin genel algıda karşılaştığımız gibi basit olmadığını tam aksine sağlığımız için son derece önemli olduğunu biliyoruz. Temizlikte önemli olanın; görünen kadar görünmeyene de müdahale etmektir, sadece temizlemek yetmez aynı zamanda hijyen de sağlamak gerekir. Firmamız temizlik ve hijyenin aynı anda yapılması gerektiği bilinciyle müşterilerine iyi bir hizmeti taahhüt etmektedir.

Çalıştığımız alanların temiz ve hijyenik olması sağlığımız için son derece önemlidir. Özellikle yoğun çalışma ortamı olan ofislerde hijyen mutlaka sağlanmalıdır. Kaliteli bir hizmet ve profesyonel temizlik için ofis temizliğinde aşağıdaki üç kuralı mutlaka uyguluyoruz;

Sağdan sola doğru temizlik, Yukarıdan aşağıya doğru temizlik, Temizden kirliye doğru temizlik

Profesyonel hizmetin gereği olarak öncelikle çalışanlarımıza temizlik ve hijyen eğitimi veriyoruz. Her işte olduğu gibi temizlik işinde de eğitimi önemsiyor ve uygulamalı bir şekilde personellerimize veriyoruz. Ofis temizliğinde diğer önemli bir hususta temizlik ürünlerinin kalitesi. Firmamız, Eczacıbaşı profesyonel temizlik ürünlerini kullanmakta ve isteyen müşterilerimize de ürünlerin MSDS belgelerini sunmaktadır. Bunun yanında, temizlik ekipman ve makinalarımızında donanımlı ve eksiksiz olmasına önem veriyoruz.

Ofis temizliğinde 6 adım kuralını uyguluyoruz;

  1. Küllüklerin ve çöp kovalarının boşaltılıp temizlenmesi,
  2. 20 cm - 2 metre arası düz yüzeylerin temizliği
  3. Telefon ve masa üstü cihazlarının temizlenmesi,
  4. Masa üstlerinin temizliği,
  5. Zeminlerin temizliği,
  6. KONTROL