Temizlik Pazarim | Online Tedarik Hizmetleri

Firmamız, 2009'dan beri, temizlik, hijyen, ambalaj, sarf malzemeleri, ofis kırtasiye ürünleri ve çay-şeker-kahve vb. ürünlerin toptan ve perakende satışını yapmaktadır. Bu ürünleri aynı zamanda temizlikpazarim.com sitemizde online olarak da satmaktayız. İşletmelerin bu anlamdaki genel ihtiyaçlarının yanında komple tedarik hizmetimiz de vardır. 

Temizlik Pazarım | Hakkında

Firmamız, 18.03.2009 tarihinde şahıs firması olarak ticari faaliyetine başlamıştır. Her yıl hedeflerini gerçekleştirerek ilerlemesini sürdürmüştür. 2016 yılı sonu itibariyle şahıs firmasından Limited Şirketine geçiş kararı almış ve yoluna Makro Hijyen Temizlik Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ticari unvanıyla devam etmektedir.

Firmamızın faaliyet alanları; Kurumsal Tedarik, Temizlik kağıtları imalatı ve Mop imalatı (fason olarak)

Firmamız; kendine ait Terasoft Kağıt ve Usmop tescilli markalarının yanında alanında öncü ve kaliteyi var olmanın esas ilkesi sayan üreticilerle iş birliği yapmaktadır.

Çalışma ve Hizmet Prensibimiz;  Standartlara uygun olmayan hiçbir ürünü müşterilerimize sunmamaktır.

Temizlikpazarim.com 'da ürün çeşitlerimizi her geçen gün artırarak müşterilerimize daha iyi hizmet vermeye çalışıyoruz.  Buradaki hedefimiz; Küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerin yanı sıra ihtiyacı olan her tüketicinin ürün ihtiyaçlarını uygun fiyatla tedarik etmektir.

Makro Kurumsal Tedarik olarak, 2009 yılından günümüze kurumlara; Endüstriyel Temizlik Malzemeleri, İş Yeri Mutfak Hijyen Ürünleri, Toptan Çay-Şeker-Kahve, Ambalaj Malzemeleri, Tek Kullanımlık Paket Servis Yemek Kapları, İş Yerleri için Sarf Malzemeler ve İş Yeri-Ofis Kırtasiye Ürünlerinin tedarikinde aranılan firma olmak için çalışıyoruz.

Firmamız alanında öncü olmayı hedefleyen, üretimde kalite standartlarını gözeten ve kaliteyi var olmanın esas ilkesi sayan üreticilerle iş birliği yapmaktadır.

Bu anlayışla, iyi ürünü uygun fiyat ve kaliteli hizmet ilkesiyle müşterilerimize ulaştırmaktayız.

Tedarikte işletmelerin birçok ihtiyacını tek elden karşılama şeklinde hizmet veriyoruz. Bu kapsamda; Otel Temizlik Ürünleri, Fabrika Temizlik Ürünleri, Hastane Temizlik Malzemeleri, Okul Temizlik Ürünleri, İş Yeri Temizlik Malzemeleri, Büro Temizlik Ürünleri ve genel olarak İşletme Temizlik ve İhtiyaç Ürünlerinin Satışını ve dağıtımını yapıyoruz.

Tedarikini sağladığımız ürün grupları aşağıdaki gibidir;

İstanbul Ataşehir’de bulunan firmamız; Toptan Temizlik Malzemeleri, Toptan Ambalaj Malzemeleri, Toptan Sarf Malzemeleri, Toptan Çay-Şeker-Kahve, Toptan Deterjan, Toptan Endüstriyel Temizlik Kağıtları, Toptan Endüstriyel Çöp Torbası satışı yapmaktadır. Endüstriyel Temizlik Kimyasallarında; Profesyonel ve üst segment olarak Eczacıbaşı Profesyonel Maratem Temizlik Ürünlerinin bayiliğini yapan firmamız, temizlik kağıtlarında Selpak, Belleza, Focus markalarıyla beraber kendi markası Terasoft Kağıt ile hizmet vermektedir.

Endüstriyel Temizlik Kimyasallarında;

 Ekonomik Grupta; Akay Kimya’ya ait Piento Profesyonel ve Suakze Ekonomik ürünlerinin kurumsal satış ve dağıtımını yapıyoruz.

Usmop markamızla;

Ekonomik nemli mop, Extra nemli mop, Ekonomik Orlon mop, Extra orlon mop, ekonomik ıslak mop, Extra ıslak mop, Mikrofiber peluş mop, Mikrofiber nemli mop, Ev tipi mikrofiber mop, Vileda tipi mikrofiber pamuklu mop satışı yapıyoruz.

Nemli-Orlon-Mikrofiber moplarımız; 40-50-60-80 cm olarak satılmaktadır. Islak molarımız; eko olan 350gr, extra olan 400 ve 500 gr olarak satılmaktadır.

Çöp Torbalarında;

 Koroplast Endüstriyel Çöp Torbası, Kazançplastik Endüstriyel Çöp Torbası ve Atiplastik Endüstriyel Çöp Torbası üreticileri iş ortaklarımızdır.

Sarf Malzemelerde;

Fabrikalarla direkt çalışan firmamız kaliteli ürünü uygun fiyatlarla müşterilerine sunma gayretini her zaman sürdürmektedir.

Ambalaj Malzemelerinde;

Bir çok üretici veya bayiden yüzlerce çeşit ürün seçeneği sunarak müşterilerimize hızlı çözümler geliştirmek ve müşterilerimizi yenilikçi ürünlerle buluşturmak ilkesiyle çalışıyoruz. Ambalaj malzemelerinde çalıştığımız ve toptan satışını yaptığımız markalar; Özge Plastik kapları, Folyoterm ambalaj ürünleri, Karton çorba kaseleri, tek kullanımlık yemek kapları, paket servis kapları, naturapack karton yemek kapları, kullan-at paket servis malzemeleri, ısıya dayanıklı tek kullanımlık yemek kapları, sızdırmaz plastik kaplar, paket servis için taşıma kapları, plastik salata kapları, 2 bölmeli plastik yemek kapları, 3 bölmeli plastik yemek kapları, 4 bölmeli plastik yemek kapları, latex ve nitril muayene eldivenleri, tek kullanımlık maske-bone-kolluk.