Pvc Zemin Cilası ve Bakımı

PVC zemin cilalama şu şekilde yapılmaktadır;

Cilalanacak zemin makine ve manuel ovma yöntemiyle kirden arındırılır. Zeminin temizliği için uygun kir ve cila sökücü kimyasal makinenin su tankına konulur. Altına uygun renkte yıkama pedi takılmış makine kullanılarak ovma yapılır. Makinenin ulaşmadığı kenar köşeler ve süpürgelikler manuel olarak ovularak temizlenir. Yıkama ve temizlik işleminden sonra zeminde kimyasal kalıntısı kalmaması için zemin iyice durulanmalıdır. Durulama işleminden sonra yaklaşık bir saat kadar zeminin kuruması beklenmelidir. Zemin kuruduktan sonra pvc cilası zemine mop yardımıyla sürülerek cila yapılır. Pvc cilası yapılırken dikkat edilmesi gereken cilanın geriye doğru yapılması ve cilalanan yere basılmamasıdır. Bir kat cila yapıldıktan sonra cilanın kuruması beklenir ve bu süre yaklaşık yarım saattir. İsteğe göre cila kat sayısı artırılabilir.

Cilalanan zemin üzerinde parlak bir film tabası oluşacağından, kiri tutmaz ve zemine dökülebilecek kahve, çay vb. sıvılara karşı da zemin korunmuş olur. Cila zemini parlaklık kazandırır ilk günkü görünümüne kavuşmasını sağlar. Parlak bir zemin işletmenin imajı açısından da gereklidir. Pvc zemin cilası uygulaması alanın kullanım yoğunluğuna bağlı olarak ortalama altı ayda bir yapılmalıdır.

 

Makro Temizlik // Profesyonel Temizlikle Tanışın...

 

İstanbul anadolu yakası sert zemin cilalama ve zemin parlatma yapıyoruz. İstanbul pvc zemin cilalama, kadıköy pvc cilalama, üsküdar pvc zemin cilası ve bakımı, pvc zemin cilası nasıl yapılır, plastik zemin cilası nasıl yapılır, polimer cila uygulaması naasıl yapılır, sert zemin cilası nasıl yapılır, sert zemin nasıl parlatılır, sert zemin cilası, pvc cilası yapan şirketler, pvc cilalama firmaları istanbul, İstanbul'da pvc zemin cilası ve zemin parlatma yapıyoruz.