Bostancı Temizlik Şirketi

Makro Hijyen Temizlik olarak kurulduğumuz 2009’dan beri Bostancı’da profesyonel temizlik hizmeti veriyoruz.

İstanbul Bostancı Temizlik şirketi olarak, temizliğin ve hijyenin önemli olduğunu biliyoruz ve bu bilinçle temizlik çalışmalarımızı yapıyoruz. İyi bir temizlik için birçok etkenin bir araya gelmesi gerektiğine inanan firmamız profesyonel bir bakış açısıyla temizlik yapmaya gayret etmektedir.

Bostancı temizlik şirketi olarak Bostancı’da profesyonel temizliğe ihtiyaç duyan birçok işletmeyi temizlik ve hijyenle tanıştırdık. Bostancı temizlik şirketi olarak aşağıdaki temizlik hizmetlerini veriyoruz.

  • Ofis Temizliği

  • Genel Temizlik

  • İnşaat Sonrası Temizliği

  • Yerinde Hijyenik Köpüklü Halı Yıkama

  • Mermer Cilalama ve Bakımı

  • Pvc Cilalama ve Bakımı

  • Bina Dış Cephe Temizliği

  • Yarı ve Tam Zamanlı Personel İstihdamı

  • Part-time ofis temizlik hizmeti

Bostancı Ofis Temizliği

Bostancı temizlik şirketi olarak şimdiye kadar birçok işletmeye ofis temizlik hizmeti verdik, müşterilerimize profesyonel hizmet vererek hijyenik ortamlarda çalışmasını sağladık. Bostancı temizlik firması olarak faaliyet gösteren firmamız Part-time ofis temizliği, daimi personelle ofis temizliği, periyodik ofis temizliği, genel ofis temizliği hizmetlerini vermektedir.

Bostancı Genel Temizlik Hizmetleri

Bostancı Temizlik Şirketi Makro Hijyen Temizlik olarak; ofisiniz, işyeriniz, fabrikanız ve işletmeniz için profesyonel genel temizlik hizmeti veriyoruz.

Genel temizliği belli aralıklarla yapıyoruz. Çalışma şekli müşterilerimizin talebine göre değişebilmektedir. Bostancı temizlik firması olarak genel temizlik için eğitimli ve tecrübeli ekibimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlayacak şekilde bir temizlik yapmayı önemsiyoruz. Bostancı temizlik firmaları arasında kaliteli temizliğe ve hijyenik çalışma ortamlarına bizimle ulaşacaksınız.

Bostancı İnşaat Sonrası Temizliği

Bostancı temizlik şirketi olarak, inşaat sonrası temizliğinde sektördeki tecrübemizle birçok firmaya çözüm ortağı olduk. İnşaat sonrası temizliği temizlik hizmetleri arasında en zor olanıdır. Bunun için inşaat sonrası temizlik profesyonel bir şekilde yapılmalıdır.

Bostancı inşaat sonrası temizlik firması olarak 2009’dan beri yüzlerce yerin inşaat sonrası temizliğini başarılı bir şekilde yaptık. İnşaat sonrası temizlik için özel temizlik kimyasalları ve profesyonel temizlik makineleri gereklidir. Klasik anlamda süpürge faraş ve sıradan bir yüzey temizleyiciyle inşaat sonrası temizlik yapamazsınız.

Bostancı inşaat sonrası temizlik şirketi olarak, 100 m2 – 15.000 m2 arasında birçok yerin temizliğini yapan firmamız bu konuda size de uygun fiyatlarla iyi bir hizmet sunacağını taahhüt etmektedir.

Bostancı Yerinde Hijyenik Köpüklü Halı Yıkama

Makro Hijyen Temizlik olarak, Bostancı’da yerinde köpüklü halı yıkamada profesyonel temizlik hizmeti veriyoruz. Halı zemin mikrobun en çok olduğu ve düzenli temizlik yapılmazsa hijyen açısından sıkıntılı bir zemindir.

Makro Hijyen Temizlik olarak, yerinde halı yıkamada hijyen sağlayan temizlik kimyasalları kullanıyoruz. Bu şekilde halının mikrop ve bakterilerden arınmasını sağlıyoruz.

Kuru Köpük Halı Yıkama Nedir, Kuru Köpük Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

Bostancı temizlik firması olarak yerinde halı yıkamayı iki şekilde yapıyoruz:

Kuru Köpük Halı Yıkama

Makro Hijyen Temizlik olarak, Bostancın’da kuru köpük halı yıkama hizmeti veriyoruz. Kuru köpük halı yıkamada köpük halının içine işlemekte ve kiri yüzeye çıkarmaktadır. Kuru köpük halı yıkama sisteminde halı ıslanmamakta ve en fazla bir gün sonra kullanılabilir hale gelmektedir. Özellikle çalışan sayısı çok ve yoğun kullanımı olan yerlerde kuru köpük halı yıkama yöntemi tercih edilmektedir. Kuru köpük halı yıkamada yıkama sonrası vakumlama çok önemlidir. Kuru köpükle halı yıkama sisteminde kaliteli halı şampuanı kullanılması gerekir.

Islak Halı Yıkama

Öncelikli olarak halıdaki lekeler spot olarak özel leke çıkartıcılar yardımıyla çıkartılır. Leke çıkartma işleminden sonra halı fırçası takılmış makineyle fırçalanır. Fırçalama esnasında makinenin yıkama haznesine konulmuş özel temizleme solüsyonu sayesinde halı köpürtülerek yıkanır. Yıkama işleminden hemen sonra vakum gücü yüksek makineyle halıya su verilip çekilir. Bu işlem püskürtme-emme olarak adlandırılır.

Islak halı yıkama yönteminde; halı önce fırçalama yöntemiyle yıkanır. İkinci aşama olarak ta vakum gücü yüksek makineyle su verilip hızlıca çekilir. Bu yöntemde halı çok az ıslanır ve iki gün sonra rahatlıkla kullanılabilir. Firmamız yerinde halı yıkamada ekonomik ve güvenilir çözüm ortağınız olmak için hizmet vermektedir. Bostancı temizlik firmaları arasında yerinde halı yıkamada iyi hizmet vereceğimizi ve memnuniyetinizi sağlayacağımızı taahhüt ediyoruz.

İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin farklı bölgelerinde Profesyonel Yerinde Halı Yıkama Hizmeti veriyoruz.

Bostancı Mermer Cilalama ve Bakımı

Mermer zemin cilalama ve bakımının belirli periyodlarla yapılması gerekir. Zeminin ilk günkü gibi görünmesi ve parlaklığını koruması için kristalize cila uygulamasının yapılması şarttır.

Mermer cilalama ve bakımını aşağıdaki şekilde yapıyoruz.

Yıkama makinesine kir sökücü konularak mermer zemin ovularak temizlenir. Zeminde daha önce yapılmış ciladan kalıntı kalmayacak şekilde zemin çok iyi şekilde temizlenmiş olmalıdır. Yıkama işleminden sonra yıkama kimyasalının kalıntısının kalmaması için zemin durulanmalıdır. Durulama işleminden sonra zeminin kuruması beklenir. Zemin kuruduktan sonra sprey şişeye konulmuş cila zemine 1 m2 lik alana denk gelecek şekilde spreylenmeli ve altına cila teli takılmış makine yardımıyla cila kuruyana kadar makine dolaştırılmalıdır.

Cila yapılacak alanın küçük parçalara bölünerek cilalanması cilanın zeminde kurumaması için şattır. Cila uygulaması bir kat olarak yapıldıktan sonra yeterli parlaklık elde edilemezse ikinci veya 3. kat cila da yapılabilir.

Bostancı temizlik şirketi olarak mermer zemin cilalama ve bakımı işinde profesyonel hizmet veriyoruz.

Bostancı Pvc Cilalama ve Bakımı

PVC zemin cilalama ve parlatmayı aşağıdaki şekilde yapıyoruz.

Cilalanacak zemin makine ve manuel ovma yöntemiyle kirden arındırılır. Zeminin temizliği için uygun kir ve cila sökücü kimyasal makinenin su tankına konulur. Altına uygun renkte yıkama pedi takılmış makine kullanılarak ovma yapılır. Makinenin ulaşmadığı kenar köşeler ve süpürgelikler manuel olarak ovularak temizlenir. Yıkama ve temizlik işleminden sonra zeminde kimyasal kalıntısı kalmaması için zemin iyice durulanmalıdır. Durulama işleminden sonra yaklaşık bir saat kadar zeminin kuruması beklenmelidir. Zemin kuruduktan sonra pvc cilası zemine mop yardımıyla sürülerek cila yapılır. Pvc cilası yapılırken dikkat edilmesi gereken cilanın geriye doğru yapılması ve cilalanan yere basılmamasıdır. Bir kat cila yapıldıktan sonra cilanın kuruması beklenir ve bu süre yaklaşık yarım saattir. İsteğe göre cila kat sayısı artırılabilir.

Cilalanan zemin üzerinde parlak bir film tabakası oluşacağından, kiri tutmaz ve zemine dökülebilecek kahve, çay vb. sıvılara karşı da zemin korunmuş olur. Cila zemine parlaklık kazandırır ve zeminin ilk günkü görünümüne kavuşmasını sağlar. Parlak bir zemin işletmenin imajı açısından da gereklidir. Pvc zemin cilalama ve bakımını alanın kullanım yoğunluğuna bağlı olarak ortalama altı ayda bir mutlaka yaptırınız.

Bostancı Temizlik Şirketleri içinde, Pvc zemin cilalama ve bakımında profesyonel temizlik veriyoruz. Pvc zemin cilalama ve parlatılmasında sektörde en iyi hizmeti verecek firmalardan biri olduğumuzu ve buna bağlı olarak memnuniyetinizi sağlayacağımızı taahhüt ediyoruz.

 

Bostancı Bina Dış Cephe Temizliği

Bina dış cephe temizliği farklı şekillerde yapılmaktadır. Burada belirleyici olan binanın konumu, yüksekliği ve benzeri unsurlardır. Bunlara bağlı olarak, bina dış cephe temizliği Vinçle, Sepetle, Asma iskeleyle yapılabilir.

Diğer önemli bir nokta da; bina dış cephe temizliğinin profesyonel firmalar tarafından yapılmasıdır. Bina dış cephe temizliğini yapacak personeller eğitimli olmalıdır ve yüksekte çalışma eğitimi almış olmalıdır.

Makro Hijyen Temizlik olarak, 2009’dan beri profesyonel olarak bina dış cephe temizliği yapıyoruz. Yüzlerce binanın dış cephe temizliğini başarılı bir şekilde yapıp müşterilerimize teslim ettik. Bostancı dış cephe temizlik şirketi olarak dış cephe temizliğinin profesyonel olarak yapılması gerektiğine inanıyoruz. Bina ve plaza dış cephe temizlik işi; eğitimli, sertifikalı personeller ve iş güvenliği şartlarının eksiksiz yerine getirilmesiyle yapılmalıdır.

Makro Hijyen Temizlik olarak, İstanbul başta olmak üzere farklı bölgelerde dış cephe temizlik hizmeti vermekteyiz. Yüzlerce belki de daha fazla firma dış cephe temizlik işi yapmaya çalışmaktadır, fakat ne kadar bilinçli yaptıkları ayrıca değerlendirilmelidir.

 

Bostancı bina ve plaza dış cephe temizlik firması olarak, bu işin ehli tarafından yapılması gerektiğine inanıyoruz. Profesyonel dış cephe temizlik şirketi olarak kaliteli hizmet vererek güvenilir ve tercih edilen çözüm ortağı olmaya gayret ediyoruz.

Binanızın dış cephe temizliğini üç ayda bir en fazla yılda iki kere mutlaka yaptırmanızı öneriyoruz.

Bostancı Part-time Ofis Temizliği

Bostancı temizlik şirketi olarak, firmamız part-time ofis temizliği hizmeti vermektedir. Part-time ofis temizliğini müşterilerimizin talepleri doğrultusunda farklı zaman aralıklarında yapabiliyoruz. Genelde Part-time ofis temizliğini akşam mesai bitiminde yapıyoruz. Akşam ofis temizliği şirketi olarak birçok işletmeye bu hizmeti vermekteyiz.

Akşam ofis temizliğinin dışında bazı müşterilerimiz ki bunlar genelde küçük ofisler ve çalışanı az olan yerlerdir. Bu müşterilerimiz sabah mesai başlamadan temizlik yapılmasını istemektedir. Nihayetinde müşterimizin talebine göre bizim de yönlendirmemizle uygun bir çalışma şekli belirliyoruz. Makro Hijyen Temizlik olarak Bostancı’te akşam ofis temizliği yapan güvenilir çözüm ortağı firmalardan biriyiz.

Bostancı Ofis Temizlik Firması

Bostancı ofis temizlik firmaları arasında kaliteli hizmet vererek çözüm ortağınız olmaya ve sizi ekonomik fiyatlarla profesyonel hizmetle tanıştırmaya söz veriyoruz.

Bostancı ofis temizlik şirketleri arasında kaliteli hizmete bizimle ulaşacaksınız.

Profesyonel Ofis Temizliği Nedir, Profesyonel Ofis Temizliği Nasıl Yapılır

Çalıştığımız alanların temiz ve hijyenik olması sağlığımız için son derece önemlidir. Özellikle yoğun çalışma ortamı olan ofislerde temizlik ve hijyen mutlaka sağlanmalıdır. Peki bu temizlik nasıl yapılmalıdır.

Profesyonel ofis temizliği için öncelikle personellerin temizlik ve hijyen eğitimi almış olmaları gerekmektedir. Temizliğin insan sağlığını direkt etkilediğinin bilinciyle temizlik çalışması yapılmalıdır. Hastalıkların yayılmasında çapraz bulaşmanın etkisini göz ardı edemeyiz, bunun için önce temizlik ve buna bağlı olarak ta temiz ortamlarda çalışılmalıdır.

Profesyonel ofis temizliği için diğer önemli husus ise; kaliteli temizlik ürünlerinin kullanılmasıdır. Temizlik ürünleri ne kadar işlevsel olursa temizlik te o kadar iyi olur. Burada önemli olan personellerin temizlik ürünlerini kullanırken dikkatli olmaları ve dozajına uygun kullanmalarıdır.

Ofis temizliğinde temizlik kurallarına mutlaka uyulmalıdır. Peki temizlik kuralları nedir?

Ofis Temizlik Kuralları:

Yukarıdan aşağıya doğru temizlik, Sağdan sola doğru temizlik, Temizden kirliye doğru temizlik...

Ofis temizliğinde günlük kurallar olduğu gibi, haftalık ve aylık yapılması gereken işler de vardır. Bahsettiğimiz temizlik kurallarına göre temizlik yapılması ve kaliteli bir temizliğin ortaya çıkmasını sağlamak için mutlaka denetim mekanizması çalışmalıdır.

Günümüzde artık birçok işletme temizlik işini temizlik firmalarına vermektedir. Makro Profesyonel Temizlik Şirketi olarak firmamız 2009' dan beri endüstriyel temizlik sektöründe faaliyet göstermektedir. Biz temizliği sağlık açısından çok önemli olduğunu ve mutlaka temizlik işini bilen eğitimli ekipler aracılığıyla yapılması gerektiğine inanıyoruz.

Kaliteli bir temizlik, hijyenik ve sağlıklı ortamlar için sizi de profesyonel temizlikle tanışmaya davet ediyoruz ve sizden davet bekliyoruz.

 

 

Bostancı Temizlik Şirketi

Makro Temizlik olarak, Bostancı'da iyi bir temizlik size sözümüzdür. Bostancı temizlik şirketi olarak 2009'dan beri profesyonel temizlik hizmeti veriyoruz. Bostancı'da; Ofis temizliği,genel temizlik, inşaat sonrası temizlik ve mağaza temizliği yapıyoruz.

Bostancı temizlik şirketi olarak, kaliteli hizmet ve iyi temizlik size sözümüzdür. Makro temizlik olarak 2009'dan beri endüstriyel temizlik sektöründe profesyonel hizmeti sizlerle buluşturmaya çalışıyoruz. Bostancı temizlik şirketleri arasında hizmette kaliteye fiyatta ekonomiye bizimle ulaşacaksınız.

Endüstriyel temizlik sektöründe 2009'dan beri faaliyet gösteren firmamız ofis temizliğine yoğunlaşmıştır. Plaza ve iş merkezi yoğunluğu dikkate alındığında profesyonel temizlik şirketlerine olan ihtiyaç artmıştır. Günümüzde artık birçok işletme temizlik hizmetini temizlik firmalarından almaktadır. Bu çalışma şekli; temizlik işinde uzmanlaşma ve aynı zamanda  herkesin kendi asıl işine yoğunlaşmasını sağlamaktadır.

Bostancı temizlik şirketi olarak firmamız, temizlik işinin önemini bilerek çalışmalarını sürdürmektedir. Bostancı temizlik şirketi olarak temiz ve hijyenik ortamlarda çalışmanız için işimizi en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz. Sizin de içinize sinen bir temizlik olması için aşağıdaki hususlara dikkat ediyoruz.

Ofis temizliğinde çalışan personellerimize temizlik ve hijyen eğitimi veriyoruz. Makine ve ekipmanlarımızın profesyonel ve eksiksiz olmasına dikkat ediyoruz. Kaliteli temizlik ürünleri kullanarak müşterilerimizin ve çalışanlarımızın sağlığını önemsiyoruz. Bostancı temizlik şirketi olarak İSG kural ve uygulamalarını titizlikle yerine getirmeye özen gösteriyoruz.

Sıradan ve basit gibi kabul edilse de temizlik sağlığımızı direkt etkilediği için son derece önemlidir. Özellikle kalabalık çalışma ortamlarında hijyen son derece önemlidir.

Temizlik yaparken ortamın aynı zamanda hijyenik olmasını sağlıyoruz. Temizlik yaparken aşağıdaki kuralları mutlaka uyguluyoruz;

Yukarıdan aşağıya temizlik, Sağdan sola temizlik, Temizden kirliye temizlik...

Temizlik işinde önemli olan; görünen kadar görünmeyene de müdahale etmektir. Birçok akar, toz ve mikrop daha çok gözle görünmeyen yerlerde bulunur. Bostancı temizlik firması Makro Temizlik olarak; sektördeki tecrübemiz, temizlik işine verdiğimiz önem ve farklı bakış açımızla size de iyi bir temizlik sözü veriyoruz.

Makro Temizlik // Profesyonel Temizlikle Tanışın...

 

 

Bostancı temizlik şirketi_Makro Temizlik, İstanbul bostancı temizlik şirketi, bostancı temizlik şirketi, kadıköy bostancı temizlik şirketleri, bostancı temizlik firmaları, bostancı temizlik şirketleri, bostancı ofis temizlik şirketleri, bostancı ofis temizlik şirketi, bostancı ofis temizlik firmaları, bostancı ofis temizlik firması, temizlik şirketleri bostancı, temizlik şirketi bostancı, temizlik firması bostancı, temizlik firmaları bostancı, bostancı bina temizlik şirketleri, bostancı inşaat sonrası göztepe şirketleri, göztepe inşaat sonrası temizlik şirketi, göztepe plaza temizliği, göztepe bina dış cephe temizlik şirketi, göztepe inşaat sonrası temizlik firması, bostancı genel temizlik şirketi, bostancı site temizlik şirketi, bostancı mağaza temizlik şirketi, bostancı mağaza temizliği, bostancı cam temizliği, bostancı plaza dış cephe cam temizliği, bostancı mermer ve pvc zemin cilalalama, bostancı zemin yıkama, bostancı yer yıkama şirketi, bostancı mermer silme, göztepe mermer cilası, bostancı yerinde halı yıkama, bostancı koltuk yıkama, bostancı büro temizlik şirketi, bostancı kurumsal temizlik şirketi, bostancı ıslak halı yıkama, bostancı köpüklü halı yıkama, bostancı kuru köpük halı yıkama, bostancı yerinde halı yıkama  şirketleri, bostancı kurumsal temizlik firması, bostancı temizlik şirketleri, bostancı temizlik firmaları, bostancı temizlik firmaları fiyatları, bostancı temizlik şirketleri fiyatları...  Makro Temizlik olarak Bostancı'da Bostancı kurumsal temizlik şirketi olarak hizmet veriyoruz. Bostancı temizlik firmaları arasında hizmette kaliteye, fiyatta ekonomiye bizimle ulaşacaksınız.