Logo Baskılı Peçete

Logo baskılı peçete markanızı ve imajınızı yansıtır. Firmanızın kurumsal kimliğini gösterme ve müşterilerinizin sizin hatırlaması için logo baskılı peçete önemlidir Günümüzde birçok işletme reklamın olmazsa olmazlardan olduğunun bilincindedir. İnsanların sizi fark etmesi ve hatırlaması ise kolay değildir. Reklam çalışmasının önemine inanan ve bu yönde çalışma yapan firmalar bu çalışmanın geri dönüşünü de olumlu olarak almaktadır.

Restorant, Otel, Cafe, Kurumsal firmalar peçetelerini kendilerine ait marka veya logo baskılı yaptırarak fark yaratmaktadır. Firmanın logosunu, markasını ön plana çıkaran baskılı peçeteler müşterilerin sizi hatırlamasını sağlamanın yanında kurumsal kimliğiniz açısından da size artı değer sağlar.

Firma baskılı peçete yaptırırken aşağıdakilere dikkat etmenizde fayda var;

  • Logo baskılı peçete yaptırırken tüm görüşmeler yazılı olmalı ve kayıt edilmelidir.

  • Logo baskılı peçete yaptırırken logonuzun yüksek çözünürlükte olması gerekir.

  • Logo baskılı peçeteye logoyla beraber firmanın sloganı vb. olabilir, çok yazı olmamalıdır.

  • Logo baskılı peçetenin kaliteli olması şarttır, aksi halde imajınızı olumsuz etkilemiş olursunuz.

  • Logo baskılı peçeteye basılacak logonun-amblemin peçetenin boyu ile uyumlu olması gerekir.

  • Logo baskılı peçeteler kurumsal kimliğinizi yansıtacağından tasarımının iyi yapılması son derece önemlidir.

  • Baskılı peçete onayından önce son kontrol dikkatlice yapılmalıdır. Aksi halde geri dönüşü olmayan bir baskı ortaya çıkar ve bu da işletmeye ekstra maliyete sebep olur.

Firma baskılı peçete fiyatı baskısız peçeteye göre biraz daha yüksektir. Ama aradaki fark baskılı peçetenin faydaları dikkate alındığında kayda değer bir tutar teşkil etmez. Basklı peçete düz ve garson katlamalı olarak yapılabilir. Logo baskılı; 24x24cm baskılı peçete, 33x33cm baskılı peçete, 40x40cm baskılı peçete yapılabilir. Ayrıca, baskılı dispenser peçete yapılmaktadır. Masa üzeri logo baskılı peçete yapmaktayız. Peçetelerinizi ambleminizi basarak çok daha şık ve dikkat çekecek hale getiriyoruz.

Markanızı peçetenizde gösterin ve kurumsal kimliğinizi öne çıkarın...