Endüstriyel Temizlik Ürünleri

Endüstriyel temizlik ürünleri sektörü ülkemizde gün geçtikçe büyümektedir. Sektörde yerli ve yabancı birçok firma faaliyet göstermektedir. 2009 yılında sektöre iyi bir başlangıç yapan Makro Kurumsal Tedarik firması da sektörün önde gelen kurumsal tedarikçilerindendir.

Makro Kurumsal Tedarik olarak, İstanbul başta olmak üzere endüstriyel temizlik malzemelerinin kurumsal satış ve dağıtımını yapıyoruz. Endüstriyel temizlik malzemeleri çok çeşitli ve birçok markanın olduğu genel bir alanı kapsamaktadır. Makro Kurumsal Tedarik bu kadar çok markanın ve çeşidin olduğu bu sektörde ekonomik, hızlı ve güvenilir tedarik ilkesiyle hizmet vermektedir.

Endüstriyel temizlik malzemeleri geniş bir alanı kapsamakta ve çok çeşitlidir.  Sektörde yüzlerce firma faaliyet göstermektedir. Endüstriyel temizlik malzemeleri sektöünün bu kadar büyük olması profesyonel hizmet veren kurumsal tedarikçileri ön plana çıkarmıştır.

Endüstriyel temizlik ürünlerinin kullanım alanı son derece geniştir. Endüstriyel temizlik ürünleri tercih edilirken merdiven altı üretim olmamasına ve kaliteli olmasına dikkat edilmelidir. Firmamız sektörde öncü ve gerekli izin belgeleri olan ve kalite standartlarına uygun üretim yapan üreticilerle işbirliği yapmakta ve müşterilerine de bu ürünleri sunmaktadır.

Endüstriyel temizlik ürünlerinin kaliteli ve standartlara uygun olması işlevsel olması için şarttır ve aynı zamanda sağlığımız açısından da son derece önemlidir. Endüstriyel temizlik ürünlerinin fiyatları da markalarına ve kalitelerine göre değişmektedir.

Endüstriyel amaçlı üretilmiş profesyonel temizlik ürünlerinin kurumsal satış pazarlama ve dağıtımını yapan firmamız bunun yanında satış sonrası hizmet vermektedir.

Makro Kurumsal Tedarik ulusal ve uluslararası birçok markanın satış pazarlama ve dağıtımını yapmaktadır. Bu markaların bazıları; kimyasal grubunda Ecolab, Diversey, 3M, endüstriyel temizlik kağıtları grubunda Marathon, Select, Terasoft, mop ve sarf malzeme grubunda ise Usmop’tur.