Manuel Tabak Kapatma Makinesi uygun fiyatla Makro Kurumsal Tedarik'te. Firmamız tabak kapatma makinelerinin kurumsal satışını yapmaktadır. Alüminyum kapların insan sağlığına olan zararlarının gün geçtikçe daha iyi anlaşılması üzerine karton gıda kaplarına olan talep de artmaktadır.

Firmamız, tabak kapatma mamineleri ve bu makinelerde kapatılan karton paket servis yemek kaplarının kurumsal satış ve dağıtımını yapmaktadır. Tabak kapatma makinemiz son derece dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Birinci sınıf paslanmazdan imal edilen tabak kapatma makinemiz ergonomiktir ve çok yer kaplamaz.

200 dereceye kadar ısınan tabak kapatma makinemizle 3-4 saniye aralığında tabak kapatma işlemini yapabilirsiniz. Mıknatıslı özelliği sayesinde kapağı kapattıktan sonra makine kendiliğinden açılır. İki yıl garantili olan makinemizle ilgili satış sonrası teknik destek te verilmektedir.

Türkiye'de birçok noktada güvenle kullanılan manuel tabak kapatma makinemizi tercih ederek siz de doğru tercih yapmış olacaksınız. Makro Kurumsal Tedarik olarak firmamız tabak kapatma makine ve kaplarını uygun fiyat avantajıyla sunmaktadır.