İnşaat Sonrası Genel Temizlik

İnşaat sonrası genel temizlik detaylara dikkat edilmesi gereken önemli bir iştir. Kaba temizlik yapıldıktan sonra alanın kullanıma hazır hale getirilmesi için profesyonel olarak inşaat sonrası genel temizlik yapılmalıdır.

İnşaat sonrası temizliğinde daha çok kazıma yapılacağından çalışacak personellerin yüzeylere zarar verilmemesi hususunda uyarılması gerekir Özellikle mobilya vb. hassas yüzeyler için sert ovma malzemeleri kullanılmamalıdır. İnşaat sonrası temizlik yapılırken genel olarak yüzeylere kalıcı hasarlar verilmemesi için özel temizlik malzemeleri kullanılmalı ve hassasiyet gösterilmelidir.

İnşaat sonrası temizlik nasıl yapılır ve yapılırken nelere dikkat edilmelidir.

  • Temizlik yapacak personeller bilinçli ve eğitimli olmalıdır.

  • Çalışanların iş güvenliği eğitimi belgesi olmalıdır.

  • Şantiyelerde iş kazası riskine karşın çalışanlar gerekli teçhizatla donatılmalıdır.

  • Yüksekte çalışacak personellerin yüksekte çalışma eğitim ve izin belgesi olmalıdır.

  • Yukarıdan aşağıya doğru inşaat temizliği yapılmalıdır.

  • Temizlenen alanların tekrar kirlenmesi için önleyici tedbirler alınmalıdır.

  • Özellikle zeminler yeni yapıştırılmış olabileceğinden dolayı çok su kullanmadan temizlik yapılmalı ve bu hususta Şantiye şefiyle irtibatta olunmalıdır.

İnşaat sonrası temizliği profesyonel temizlik firmaları tarafından yapılmalıdır. Firmalar inşaat sonrası temizlik için fiyat teklifi oluştururken süreyi normal bir alanın temizlik süresinin 3 katı olarak hesaplamalıdır.

İnşaat sonrası genel temizlik şirketi olarak; İstanbul’da inşaat sonrası temizlikte profesyonel çözümler sunmaktayız.

 

Makro Temizlik // Profesyonel Temizlikle Tanışın...

 

 

İnşaat sonrası genel temizlik, inşaat sonrası genel temizlik şirketi, inşaat temizlik şirketi, inşaat sonrası temizlik firması, inşaat sonrası temizlik firmaları, inşaat sonu temizlik şirketi, inşaat temizliği nasıl yapılır, istanbul inşaat sonrası temizli şirketi, anadolu yakası inşaat sonrası temizlik şirketi, avrupa yakası inşaat sonrası temizlik şirketi, kadıköy inşaat sonrası temizlik şirketi, üsküdar inşaat sonrası temizlik şirketi, ataşehir inşaat sonrası temizlik şirketi, ümraniye inşaat sonrası temizlik şirketi, sancaktepe inşaat sonrası temizlik şirketi, sultanbeyli inşaat sonrası temizlik şirketi, maltepe inşaat sonrası temizlik şirketi, kartal inşaat sonrası temizlik şirketi, pendik inşaat sonrası temizlik şirketi, tuzla inşaat sonrası temizlik şirketi, gebze inşaat sonrası temizlik şirketi, inşaat sonrası temizlik firmaları istanbul, istanbulda inşaat sonrası temizlik şirketleri, inşaat sonrası temizlik şirketleri fiyatları...