ATAŞEHİR YERİNDE HALI YIKAMA

Ataşehir Temizlik Şirketi olarak, 2009'dan beri, Ataşehir'de Yerinde Halı Yıkama hizmeti veriyoruz. Yerinde halı yıkama işini iki şekilde yapıyoruz. 1) Köpüklü Halı Yıkama 2) Islak Halı Yıkama.. Birinci yöntemi zaman darlığı olan işletmelerde tercih ediyoruz. Köpüklü yıkamada halı tam olarak ıslanmadığı için daha hızlı kurumakta ve alan kullanıma hazır hale gelmektedir. İkinci yöntemi ise, zaman darlığı olmayan işletmelerde tercih ediyoruz. Burada halıların ne kadar kirli olduğu da belirleyici bir etkendir.

Halı zeminler mikropların en çok ürediği ve barındığı ortamlardır. Bu nedenle halı zemin kullanan işletmelerin halının temizliğine dikkat etmeleri sağlık açısından önem arzetmektedir. Halı zeminlerinizi altı ayda bir yıkatmaya özen gösterin. 

Ataşehir Temizlik Şirketi olarak firmamız, 2009'dan beri yerinde profesyonel halı yıkama hizmeti vermektedir! Halı yıkamada uluslararası marka olan iki firmanın (diversey ve ecolab) ürünlerini kullanıyoruz. Siz de işyerinizin halılarını yıkatmak isterseniz bizimle iletişime geçin, sonrasında işyerinizi ziyaret edip size özel fiyat teklifimizi sunalım

Ataşehir Temizlik Şirketi | Makro Hijyen Temizlik